Specjalista ds produkcji reklam

Grupa Reklamowa GreeMi  poszukuje specjalisty ds produkcji reklam.
Zakres obowiązków:
- aplikacja folii na płaskie powierzchnie jak i na samochody
- produkcja reklam świetlnych z aluminium, blachy, tworzyw sztucznych, obróbka tworzyw sztucznych( frezowanie, cięcie, klejenie, lutowanie, gięcie)
- montaż reklam

Wymagania:
Doświadczenie, obsługa elektronarzędzi, znajomość podstaw elektryki, prawo jazdy kat. B ,kreatywność, sumienność, dyspozycyjność, komunikatywność.
Praca od zaraz
Wynagrodzenie zależy od doświadczenia.

Aplikacje ze zdjęciem proszę wysyłać na adres: serwis@greemi.pl, praca@greemi.pl
Osoba kontaktowa:
Daniel Jarema

Grafik projektant

Grupa Reklamowa GreeMi zatrudni grafika - projektanta.
Wymagania: umiejętność projektowania graficznego, obsługa Adobe Photoshop, oraz Corel Draw. Oferty
zawierające portfolio i cv proszę przesyłać na
praca@greemi.pl w temacie GRAFIK

Drukarz

Grupa Reklamowa GreeMi zatrudni osobę na stanowisko drukarz wielkoformatowy. Wymagane doświadczenie. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na praca@greemi.pl W temacie proszę wpisać [DRUKARZ]